Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací
slider
Přehled služeb...

Grafická tvorba a tiskoviny

„Navrhneme grafiku, která má logiku, tak neskončí v šuplíku...” Tak se to zpívá v našem rádiovém spotu :-) A o to nám jde především! Dobře navržený a zpracovaný grafický koncept je prvním krokem k úspěchu každé firmy

Každý člověk je nezaměnitelný, má svou identitu, své představy, své sny, cíle. Aby je mohl naplnit, je zapotřebí důsledně postupovat a držet se určitých pravidel. Stejně tak i vaše firma, aby dosáhla úspěchu a oslovila potencionální zákazníky, potřebuje vzbudit důvěru hned při prvním kontaktu, který je zpravidla vizuální. Pokud zaujme kvalitně zpacovanou, formovanou a cílenou grafikou, která zasáhne pocity, ovlivní smysly a přiměje zákazníka k navázání prvního kontaktu, tak se dosáhlo prvního úspěchu a další krok bude o to snažší.

Jednou z možností prezentace je tištěný produkt, který představuje inzerce v časopisech nebo v tištěných letácích či katalozích. Takovou připravenou grafiku lze následně snadno „pověsit” i na web. Prvním kontaktem s vizuální identitou firmy může být i předání papírové vizitky.

Zakládáme si na osobním a individuálním přístupu a vždy se snažíme strefit se do představ každého klienta, který nás osloví s žádostí o tvorbu vizuálního stylu. Rádi se postaráme o grafické ztvárnění i vhodné technologické řešení. 

Chci poptat tuto službu

grafický návrh

logo a firemní design

letáky a plakáty

vizitky

merkantilní tiskoviny

návrh velkoformátové reklamy

návrh polepů

tisková příprava

kreativa

Další služby

Prohlédněte si, jaké další typy služeb vám umíme poskytnout.